Przychodnie okulistyczne PRYZMAT

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty świadczeń okulistycznych udzielanych w przychodniach PRYZMAT. Nasze przychodnie okulistyczne oferują Wam kompleksową opiekę w ramach której w jednym miejscu wykonacie wszystkie niezbędne badania, poznacie diagnozę i otrzymacie propozycję leczenia. A jeśli zaistnieje taka potrzeba – nasi okuliści podejmą się wykonania niezbędnych zabiegów. W swojej codziennej pracy nasi lekarze posługują się zaawansowanymi narzędziami diagnostycznymi oraz sprzętem umożliwiającym dokonywanie nawet bardzo skomplikowanych operacji z zakresu mikrochirurgii okulistycznej.
Niezależnie od tego, czy w sferze Waszych zainteresowań leży chęć poprawy jakości życia (a może również sytuacji zawodowej) i rozważacie zabieg laserowej korekcji wzroku, czy też może borykacie się z chorobami grożącymi najpoważniejszymi skutkami zdrowotnymi – zapraszamy na Śląsk, do naszych siedzib w Gliwicach i Rybniku.

Zakres działań prywatnej przychodni PRYZMAT

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z usług prywatnej przychodni okulistycznej – trafiliście pod właściwy adres. Ortokorekcja, terapia laserem 2RT™, plastyka powiek, operacje zaćmy i witrektomii, iniekcje doszklistkowe, laserowa korekcja wady wzroku, badanie SS OCT – to tylko krótki przegląd długiej listy badań, zabiegów i operacji wykonywanych w Centrum Pryzmat. Zapraszamy do nas mieszkańców Gliwic, Rybnika i całego Śląska. Nasi okuliści cieszą się zasłużoną renomą, posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. To znakomici specjaliści w swoich dziedzinie, pracujący z pasją i zaangażowaniem.

i01 - Usługi

Konsultacje okulistyczne

i02 - Usługi

Badania

i03 - Usługi

Zabiegi

i04 - Usługi

Operacje

i05 - Usługi

Pomoc optyczna

i06 - Usługi

Salon optyczny