Zespół lekarzy okulistów PRYZMAT

Centrum leczenia chorób oczu PRYZMAT to znakomitej klasy lekarze okuliści nastawieni na rozwój i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych, mający na swoim koncie udział licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych (zarówno w Polsce, jak i za granicą), a także publikacje w renomowanych czasopismach medycznych. W naszym zespole są specjaliści, którzy nie tylko sami stale uczą się nowych umiejętności, ale również dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, prowadząc zajęcia uniwersyteckie oraz kursy i szkolenia.

Lekarze okuliści z naszego Centrum to praktycy posiadający doświadczenie zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i ambulatoryjnym. Setki godzin przepracowanych w śląskich szpitalach i poradniach czyni ich znakomitymi praktykami. Z jednej strony mogą oni pochwalić się ogromną wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie diagnostyki i leczenia chorób oczu (w tym najcięższych schorzeń, takich jak jaskra czy AMD). Z drugiej natomiast – bardzo dobrym podejściem do Pacjenta.

Założyciele Centrum PRYZMAT

Trzon zespołu tworzą założyciele Centrum: dr n. med. Sławomir Bolek oraz dr n. med. Marek Rzendkowski. To lekarze z bardzo dużym dorobkiem zawodowym, posiadający doświadczenie w przeprowadzaniu nawet bardzo skomplikowanych operacji narządu wzroku, stosujący przy tym najnowocześniejsze metody. To także znakomici diagnostycy.
Dr n. med. Sławomir Bolek od 2003 r. pełni funkcję Ordynatora Oddziału Okulistycznego w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku. Z kolei dr n. med. Marek Rzendkowski w latach 2000-2005 był ordynatorem Oddziału Okulistycznego Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach, a potem, przez rok – ordynatorem oddziału Prywatnego Szpitala Okulistycznego „Weiss Klinik”. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat naszych lekarzy okulistów, zapraszamy do zapoznania się z ich życiorysami.

Dr Anita Porzycka

SPECJALISTA CHORÓB OCZU

Dr Katarzyna Rycaj

SPECJALISTA CHORÓB OCZU

Dr Joanna Sułko

SPECJALISTA CHORÓB OCZU

Dr Monika Jara-Wieczorek

SPECJALISTA CHORÓB OCZU

Dr Ewa Włoszczyńska

SPECJALISTA CHORÓB OCZU

Dr n. med. Joanna Markowska

SPECJALISTA CHORÓB OCZU