badanie dna oka

Oftalmoskopia, czyli badanie dna oka to podstawowe badanie okulistyczne. Pozwala ono na dostarczenie informacji o stanie naszych oczu, ale wiele mówi także na temat funkcjonowania całego organizmu. Dlatego też, w dzisiejszym wpisie powiemy co diagnozuje badanie dna oka oraz opiszemy najważniejsze informacje z nim związane.

Już po raz czwarty PRYZMAT Okulistyka wraz z firmą Santen miał przyjemność gościć lekarzy okulistów z całego Śląska. Spotkanie odbyło się w Rybniku, a specjaliści po wysłuchaniu prelekcji chętnie wzięli udział w dyskusji i wymianie doświadczeń. W tym roku pojawiło się wiele nowych twarzy, co niezmiernie nas cieszy. Zgromadzonym gościom serdecznie dziękujemy za przybycie. Prelekcje: Laser…

Podobnie jak w latach ubiegłych, w tym roku także bierzemy czynny udział w akcji  pod hasłem “Gliwicki Dzień dla Zdrowia”, w ramach której 19.10.2019r. będziemy wykonywali bezpłatne badania OCT oraz wstępną kwalifikację do zabiegu laserowej korekcji wad wzroku! Zapisy przyjmujemy od 11.10.2019r. telefonicznie pod nr telefonu  32 233 40 32 lub osobiście w Poradni Okulistycznej PRYZMAT…

  10 – 16 marca – Polscy Okuliści kontra jaskra!   Podobnie jak w ubiegłym roku, PRYZMAT Okulistyka bierze udział w Światowym Tygodniu Jaskry organizowanym przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne. Zapraszamy do naszych Poradni w Gliwicach i Rybniku, by wziąć udział w bezpłatnych badaniach w kierunku jaskry. UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest niezdiagnozowana jaskra. Jak zgłosić…

Innowacyjny program kompleksowej opieki okulistycznej, opartej na najnowszych technologiach, dedykowany głównie pacjentom z powikłaniami ocznymi cukrzycy.

Już po raz trzeci PRYZMAT Okulistyka wraz z firmą Santen miał przyjemność gościć lekarzy okulistów z całego Śląska. W ubiegłych latach w Rybniku, w tym roku w Gliwicach, specjaliści mieli możliwość wysłuchania prelekcji oraz wzięcia udziału w dyskusji.

Zapraszamy do skorzystania z akcji: Biały piątek w Poradni Okulistycznej PRYZMAT w Rybniku!

PRYZMAT Okulistyka bierze udział w Światowym Tygodniu Jaskry organizowanym przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne. W dniach 11-17 marca 2018r. zapraszamy na BEZPŁATNE badania w kierunku jaskry, które przeprowadzone będą w obu naszych Poradniach.:

Mamy zaszczyt poinformować, iż nasza Firma Pryzmat Sp z.o.o. otrzymała nominację do tytułu: Polska Nagroda Innowacyjności 2017 w kategorii: Innowacyjna Firma. Bardzo dziękujemy!

Serdecznie zapraszamy do kupienia najnowszego Newsweeka. Znajdziecie tam artykuł dotyczący naszej kliniki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na operację zaćmy. Już teraz, kupując kupon poprzez popularny portal Groupon, operację jednego oka można zrobić w naszej klinice za jedyne 2999 zł. Oferta jest limitowana.

Jeśli szukasz najbezpieczniejszego, najbardziej naturalnego sposobu na przejście refrakcyjnej operacji laserowej, procedura EBK to najlepszy wybór.

Jesteś zmuszony poddać się operacji usunięcia zaćmy? Zdecyduj się na zabieg bez refundacji i zobacz, co zyskujesz! Czym jest zaćma i jak ją leczyć? Poradnia okulistyczna PRYZMAT dołączyła do ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej wyjdzzkolejki.pl

Dziękujemy Państwu za wsparcie i głosowanie na Poradnię Okulistyczną PRYZMAT w plebiscycie Dziennika Zachodniego Hipokrates 2016. Zdobyliśmy wysokie, 21 miejsce wśród najlepszych Placówek medycznych na Śląsku.

22 października odbyła się szósta edycja Gliwickiego Dnia dla Zdrowia. W akcję zaangażowało się 15 działających w mieście placówek, lekarzy oraz specjalistów takich jak okuliści, stomatolodzy, fizjoterapeuci, psycholodzy, logopedzi czy dietetycy. Poradnia Okulistyczna PRYZMAT oraz Salon Optyczny i Galeria Sztuki PRYZMAT Karina Rzendkowska również brały czynny udział w „Białej Sobocie”.

Nosisz okulary, a mimo to twój wzrok się pogarsza? Bolą cię oczy, pomimo że dbasz o nie prawidłowo? Chodzisz do okulisty na wizyty kontrolne, a nadal nie wiesz jaką dokładnie wadę posiadasz? Dzięki zastosowaniu lasera mikropulsowego, pomożemy rozwiązać Ci Twój problem ze wzrokiem!

Czym jest AMD? AMD jest to zwyrodnienie plamki żółtej postępującej wraz z wiekiem. Jako choroba przewlekła, AMD może skutkować nieodwracalnym zanikiem zdolności widzenia centralnego. W krajach uprzemysłowionych AMD stanowi główną przyczynę utraty wzroku. Wczesne objawy choroby obejmują nagromadzenie się złogów (zwanych druzami) pod plamką oraz nieprawidłowości pimentowe, takie jak jasne lub ciemne punkty w obrębie…

„PRYZMAT” wprowadza na rynek światową technologię SSOCT w Poradniach w Gliwicach i Rybniku. Nosisz okulary, a pomimo tego twój wzrok się pogarsza? Szkła w twoich okularach muszą być zmieniane średnio co rok, na coraz mocniejsze? A może twoja praca nie pozwala na noszenie okularów?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością, dzięki wirtualnej wycieczce po naszej poradni okulistycznej w Gliwicach.

2016 © Copyright - PRYZMAT by TESTIMO Marketing Internetowy

Skip to content