Jak przygotować się do operacji?

W Centrum PRYZMAT operacje okulistyczne oraz zabiegi przeprowadzają wysokiej klasy specjaliści z wykorzystaniem najlepszych technik operacyjnych, profesjonalnego sprzętu, najnowszej generacji soczewek i JEDNORAZOWYCH materiałów medycznych. Operacje siatkówki i ciała szklistego wykonywane są w bezszwowej technice 25G lub 27G w TRYBIE JEDNODNIOWYM. Nasi Pacjenci są szczegółowo informowani o wszystkich najważniejszych kwestiach związanych z udzielanymi przez nas świadczeniami. Udzielamy również precyzyjnych wskazówek dotyczących przygotowania do operacji okulistycznej/ zabiegu okulistycznego.

 

 

Jak przygotować się do operacji okulistycznej?

Zasady ogólne

• Na tydzień przed wyznaczonym terminem operacji okulistycznej proszę wykonać m.in. laboratoryjne badania krwi oraz badanie EKG.

• Pacjent powinien zabrać ze sobą rzeczy na zmianę (np. wygodny dres) oraz obuwie.

• Uprzejmie prosimy o zachowanie higieny osobistej, a Panie dodatkowo o zrezygnowanie w tym dniu z makijażu i lakieru na paznokciach.

Szczegółowe informacje dotyczące przygotowań, związane ze specyfiką poszczególnych procedur Pacjenci otrzymują indywidualnie – w zależności od rodzaju operacji lub zabiegu okulistycznego, który ma być im wykonany w naszych placówkach w Gliwicach i Rybniku.