Rekomendacje

KOMPLEKSOWE BADANIE OKULISTYCZNE

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych w Poradni Pryzmat. Usługi świadczone są rzetelnie, kompetentnie. Doskonałe podejście do pacjenta, poświęcenie całkowitej uwagi pacjentowi, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.
Michalina Stabla

KOMPLEKSOWE
BADANIE
OKULISTYCZNE

Usługi są wykonywane z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Życzliwa obsługa, punktualność przyjęć i wysokiej technologii sprzęt czynią usługi na wysokim poziomie medycznym.
Gabriela Kowalska

KOMPLEKSOWE BADANIE OKULISTYCZNE

Jestem bardzo zadowolona z usług Poradni pana doktora. S. Bolek jest bardzo uprzejmy i jest miła obsługa.
Danuta Marcinkowska

KOMPLEKSOWE BADANIE OKULISTYCZNE

Z usług poradni "Pryzmat" korzystam od 2 lat i zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą i wysoko specjalistyczną wiedzą w zakresie okulistyki- diagnostyki leczenia. W wyniku przeprowadzonych zabiegów przez p. doktora Marka Rzendkowskiego nastąpiło zatrzymanie procesu chorobowego i poprawa widzenia. Jestem w dalszym ciągu pod kontrolą co bardzo sobie cenię. Personel miły, sympatyczny i służy radą i pomocą w terminach ewentualnych zmian uzgodnionych wizyt. Jest miła, ciepła atmosfera. Dziękuję.
Jerzy Doros

KOMPLEKSOWE
BADANIE
OKULISTYCZNE

Wizyty wysoce profesjonalne. Uprzejmość, troska o zdrowie pacjenta. Polecam wszystkim przyszłym pacjentom. Dziękuję.
Ewa Targosz

Dziękujemy naszym pacjentom za zaufanie, jakim od lat obdarzają naszych lekarzy, powierzając im swoje zdrowie. Staramy się służyć Wam jak najlepiej i skutecznie walczyć o dobry wzrok. Wasz uśmiech i lepsze samopoczucie jest dla nas nagrodą za nasze starania.

Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa pod naszym adresem.

Chcesz podzielić się swoją opinią, która być może pomoże innym w walce o lepszy wzrok?

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Treść Twojej opinii