Już po raz trzeci PRYZMAT Okulistyka wraz z firmą Santen miał przyjemność gościć lekarzy okulistów z całego Śląska.

W ubiegłych latach w Rybniku, w tym roku w Gliwicach, specjaliści mieli możliwość wysłuchania prelekcji oraz wzięcia udziału w dyskusji.

Czytaj więcej

Zapraszamy do skorzystania z akcji: Biały piątek w Poradni Okulistycznej PRYZMAT w Rybniku!

Czytaj więcej

PRYZMAT Okulistyka bierze udział w Światowym Tygodniu Jaskry organizowanym przez Polskie Towarzystwo Okulistyczne.
W dniach 11-17 marca 2018r. zapraszamy na BEZPŁATNE badania w kierunku jaskry, które przeprowadzone będą w obu naszych Poradniach.:
Czytaj więcej

Mamy zaszczyt poinformować, iż nasza Firma Pryzmat Sp z.o.o. otrzymała nominację do tytułu: Polska Nagroda Innowacyjności 2017 w kategorii: Innowacyjna Firma. Bardzo dziękujemy!
Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do kupienia najnowszego Newsweeka. Znajdziecie tam artykuł dotyczący naszej kliniki.
Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na operację zaćmy. Już teraz, kupując kupon poprzez popularny portal Groupon, operację jednego oka można zrobić w naszej klinice za jedyne 2999 zł. Oferta jest limitowana.
Czytaj więcej

Jeśli szukasz najbezpieczniejszego, najbardziej naturalnego sposobu na przejście refrakcyjnej operacji laserowej, procedura EBK to najlepszy wybór.
Czytaj więcej

Jesteś zmuszony poddać się operacji usunięcia zaćmy? Zdecyduj się na zabieg bez refundacji i zobacz, co zyskujesz! Czym jest zaćma i jak ją leczyć?
Poradnia okulistyczna PRYZMAT dołączyła do ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej wyjdzzkolejki.pl

Czytaj więcej

Dziękujemy Państwu za wsparcie i głosowanie na Poradnię Okulistyczną PRYZMAT w plebiscycie Dziennika Zachodniego Hipokrates 2016.
Zdobyliśmy wysokie, 21 miejsce wśród najlepszych Placówek medycznych na Śląsku.

22 października odbyła się szósta edycja Gliwickiego Dnia dla Zdrowia.

W akcję zaangażowało się 15 działających w mieście placówek, lekarzy oraz specjalistów takich jak okuliści, stomatolodzy, fizjoterapeuci, psycholodzy, logopedzi czy dietetycy. Poradnia Okulistyczna PRYZMAT oraz Salon Optyczny i Galeria Sztuki PRYZMAT Karina Rzendkowska również brały czynny udział w „Białej Sobocie”.

Czytaj więcej

Nosisz okulary, a mimo to twój wzrok się pogarsza? Bolą cię oczy, pomimo że dbasz o nie prawidłowo? Chodzisz do okulisty na wizyty kontrolne, a nadal nie wiesz jaką dokładnie wadę posiadasz? Dzięki zastosowaniu lasera mikropulsowego, pomożemy rozwiązać Ci Twój problem ze wzrokiem!
Czytaj więcej

2016 © Copyright - PRYZMAT by TESTIMO Marketing Internetowy